REKLAM

Minecraft Parkur Haritası 2

Minecraft Parkur Haritası 2 Oyunu Oyna

Minecraft Parkur Haritası 2’de adımlarınıza dikkat edin ve atlamalarınızı dikkatlice zamanlayın! Seviyeleri düşmeden parkur etmek için akrobat olmanız gerektiğini düşünebilirsiniz, ancak iyi bir zamanlamayla her şeyi başarabilirsiniz. Mücadeleye hazır mısın?

Bu oyunda amacınız parkur yaparak seviyeleri geçmek ve sonunda sandığa ulaşıp içindeki elması almaktır. Bu kulağa kolay gelebilir ama hedefiniz ile aranızda çeşitli engeller var. Başladığınızda karakterinizi hareket ettirmek için WASD tuşlarını, zıplamak için ise Boşluk Çubuğu’nu kullanabilirsiniz. Bazen bir sonraki platform biraz uzakta olabilir. Ona ulaşabilmek için koşmalısın. SHIFT düğmesine basarken zıplamak ve hareket etmek sırasıyla daha uzağa atlamanızı ve koşmanızı sağlayacaktır. Bir seviyeye başladığınızda zamanlayıcınız başlar. Bu bir zaman sınırı değildir, sadece koşunuzda ne kadar zaman harcadığınızı göstermek için vardır. Öldüğünüzde sıfırlanır. Her seviyeyi olabildiğince hızlı bitirmek için kendinize sorun!

Beceri Oyunlarımız yeteneklerinizi test edecek ve size çok eğlenceli bir şekilde meydan okuyacak! Bunun gibi daha fazla oyun için koleksiyon sayfamıza göz atın! Oynarken eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM