REKLAM

Minecraft Zorlu Parkur 3

Minecraft Zorlu Parkur 3 Oyunu Oyna

Minecraft Zorlu Parkur 3’te piksel dünyasına dalın! Bu oyun sizi bambaşka bir boyuta taşıyor ve ondan ayrılmak istemeyeceksiniz. Yapabildiğiniz kadar zıplayın ve ne kadar yükseğe çıkabileceğinizi görün! Bu 3d oyunla heyecan verici bir eğlenceye hazır mısınız?

Bu oyunda, 3D grafiklerin piksel sanatının eski görünümüyle birleşimini göreceksiniz. Bu birinci şahıs bir oyundur, yani karakterin hakkında gördüğün tek şey elindeki çubuktur. Platformlar arasında geçiş yapmak için imlecinizle görünümünüzü ve perspektifinizi ayarlayabilirsiniz. Doğru yöne nişan aldığınızı düşündüğünüzde boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. Sadece düşmemeye çalış. Yanlışlıkla lavın üzerine düşerseniz, bölümden kalırsınız ve üzerinde bulunduğunuz ilk platformdan yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Şimdi parmağınızı uzatın ve lavlara düşmemek için dengenizi bulun. Bu platform yığınlarında ne kadar yükseğe tırmanabileceğinizi görelim!

Bu 3D oyunda bu platformlar arasında zıplamaktan keyif aldıysanız, benzer ve eğlenceli bir oyun deneyimi için Minecraft Zorlu Parkura da göz atmalısınız.

Geliştirici

Poly Games, Minecraft Zorlu Parkur 3’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

18 Kasım 2021

Kontroller

Görünümü düzeltmek için imlecinizi ve atlamak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM