REKLAM

Moon Clash Heroes

Moon Clash Heroes Oyunu Oyna

Bu savaş, gezegenlerin en güçlü kahramanlarıyla ayın üzerinde başlıyor! Bazı savaş arenaları ay üzerinde oluşturulur ve katılımcılar bu arenalara kendi takımlarıyla veya tek başlarına olduğu gibi iki farklı modda katılabilir. Bu modların yanı sıra kendinize ve arkadaşınıza özel bir arena oluşturabilir ve arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Savaş başlasın!

Moon Clash Heroes, her tür fütüristik silahı kullanarak bazı takım savaşları oynamak için büyüleyici bir çok oyunculu çevrimiçi nişancı oyunudur. Becerilerinize en uygun karakteri seçin ve Ay’da bir tür ileri teknoloji araştırma üssüne yerleştirilmiş çılgın bir savaş alanına gidin.

Makineli tüfekle donatılmış bir robot, cesur bir keskin nişancı askeri veya güçlü bir enerji pompalı tüfeği kullanan büyük bir şişman savaşçı gibi farklı karakterler var. Robotlar ve insanlar dahil birçok farklı karakteri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca sürekli olarak açacağınız çok sayıda silah arasından seçim yapabilirsiniz. Bir oyuna katıldığınızda hedefiniz netleşecek. Düşmanlarınızdan kurtulmanız ve her oyunu kazanmaya çalışmanız gerekiyor. Askerlerinizi yükseltmek için puan kazanın ve durdurulamaz hale gelmek için seviye atlayın. Minikoyuncu.org’da bu harika ücretsiz çevrimiçi oyun Moon Clash Heroes’u oynarken iyi eğlenceler!

Oyun kontrolleri:
Taşı: “W, A, S, D”
Amaç: “FARE”
Vur: “SOL-TIKLAMA”
Flaş bombası: “F”
El bombası: “G”
Atla: “SPACE”
Çift atlama: “2X SPACE”
Işınlanma: “Q”

İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM