REKLAM

One Night at Flumpty’s 2

One Night at Flumpty’s 2 Oyunu Oyna

One Night at Flumpty’s 2, One Night at Flumpty’s’in devamı niteliğindedir ve Jonochrome tarafından yapılmıştır. Hayran yapımı bu ikinci oyunda, Flumpty ve arkadaşlarından bir kez daha kurtulmanız gerekecek, ancak şimdi işler biraz daha karmaşık.

One Night at Flumpty’s 2, Five Nights at Freddy‘den ilham alan oyundur ve oyun hemen hemen aynı konsepte sahiptir, ancak Jonochrome işleri biraz farklı bir yöne götürmüştür. Bu sefer sizi güvende tutacak iki kapıya sahip olmayacaksınız, ofisinizin önünde büyük bir açık alan ve kötülüğün peşinizden gelebileceği iki havalandırma deliği var.

Buradaki fikir şu ki, bu sefer ışıkları kapatabilirsin. Havalandırma deliklerini kullanmak zor olacaktır çünkü birine erişimi engellemek diğerini açacaktır ve bu nedenle saldırıya uğrayabileceğiniz her zaman tam olarak açık iki yol vardır.

One Night at Flumpty’s 2’de izleme konsolunuzun pili çok hızlı bitiyor, bu nedenle her odayı kontrol etmek istiyorsanız daha hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Yeniden şarj etmek için biraz beklemeniz gerekiyor.

Tıpkı One Night at Flumpty’s’deki gibi, ikincisi FNAF’a bir parodi olarak geliyor ama yine de çok iyi korkular vermeyi başarıyor. Çizgi film görünümüne rağmen, One Night at Flumpty’s 2’de çok fazla ürkütücü şey var. Parçalanmış bir Domuz Yavrusu, bir çocuğun güneşli bir günü gösteren resminin yanındaki duvara çivilenmiş ve köşelerde bazı garip organizmalar büyümüş gibi görünüyor. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM