REKLAM

Poppy Playtime Chapter 1

Poppy Playtime Chapter 1 Oyunu Oyna

Her çocuk oyuncakları sever. Hayata neşe katarlar, bebeklerin en yakın arkadaşı olurlar ve onlarla aynı yatakta yatarlar. Eğlence ve oyun için yapılmış bu masum güzel yaratıklar bizi nasıl tehdit edebilir? Ama Poppy Playtime Chapter 1’de eski bir oyuncak fabrikasında ilginç bir olay oldu. Bir gün orada çalışan herkes ortadan kayboldu. Bütün tesis durdu, polis ve basın yaşayan insanlardan bir iz bulamadı. Görünüşe göre buharlaştılar. Ve sadece maceracılar bu gizemli olayı araştırmak için bu terk edilmiş binaya tırmanıyor.

Onlardan birinin rolünü oynayacaksın. Fabrikaya girdikten sonra bölgeyi dolaşmaya ve gözünüze çarpan her şeyi incelemeye başlayın. Olaylar zincirini yeniden yaratmalı ve gerçeğin dibine inmelisiniz. Gelecekte işinize yarayabilecek tüm eşyaları toplayın ve geçmişe ışık tutun. Ama dikkatli olun, burada saklanan şeytani oyuncaklar var! Evet, o çok sevimli peluş hayvanlar ve bebekler kanlı katillere dönüştü. Ve bir başkasının evlerine girmesinden hoşlanmazlar (ve bu fabrikayı açıkça evleri olarak görürler).

Bu yüzden hazırlıklı olun ve sizi hazırlıksız yakalamalarına izin vermeyin. Tehlike her yerde pusuya yatabilir ve oyuncaklar her an, özellikle de hiç beklemediğiniz anda saldırabilir. Bunun ne zaman olacağını tahmin edemezsiniz, ancak yakınlarda bir şeylerin yanlış olduğunu anlayabileceğiniz bazı işaretler vardır. Garip sesler duyarsanız veya hareket eden gölgeler görürseniz, kaçmaya ve saklanmaya hazırlanın. Onları öldürmeyecek ancak bir süre etkisiz hale getirecek oyuncaklara karşı da çeşitli silahlar kullanabilirsiniz. Poppy Playtime Chapter 1 sizi gerçek bir korku atmosferine çekecek. Bu merak uyandıran oyun, oyuncuyu nasıl tetikte tutacağını biliyor. Heyecan verici duygular yaşamaya ve damarlarınızda akan adrenalini hissetmeye hazırlanın! Bu korkunç macerada yalnızca en dikkatli kaşifler hayatta kalacak. Hayatını riske atmaya hazır mısın? İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM