REKLAM

PUBG (Battleground)

PUBG (Battleground) Oyunu Oyna

PUBG, reytinglerde üst sıralarda yer alan ve rekor sayıda oyuncu kazanan oyunun (PlayerUnknown’s Battlegrounds) veya (PUBG) kısaltılmış adıdır. Oyun, 100 oyuncunun aynı anda düştüğü ve hepsinin hayatları için savaştığı gerçek dünyada bir hayatta kalma simülatörüdür. Sonuncusu hayatta kalması gereken sadece bir oyuncu kazanabilir.

Bu oyundaki her maç, bir uçakta uçan tüm oyuncularla başlar ve ardından her biri hareket halindeyken atlayabilir ve ardından paraşütle savaş alanına inebilir. Oyunda farklı haritalar var, ancak hepsi oyuncuların çatışmalar yapabileceği bölgede sınırlı. Her haritanın sınırlı bir savaş alanı vardır. Her oyuncu öncelikle saklanabileceğiniz tenha bir yer bulmalı, sonra kendinize bir silah bulmalı ve hayatta kalmak için bir mücadele başlatmalıdır.

Bir süre sonra oyun alanının alanı daralmaya başlar ve bu da oyuncuları haritanın ortasında toplanmaya ve kimin kazanacağına karar vermeye zorlar. Zaman zaman oyuncular kendilerini başka bir tuzakta bulmamak için konumlarını değiştirmek zorunda kalıyorlar, bu haritanın farklı yerlerinde rastgele görünen bir havan topu bombardımanı bölgesi.

Zaferi hak etmek için çok çalışmanız, silah, cephane ve diğer üniformaları bulmanız gerekecek. Bir keskin nişancı tüfeği alıp düşmanları vurmak için tenha bir yer bulmak en iyisidir. Sonuna kadar yaşamak kolay olmayacak, çünkü savaş ne kadar ilerlerse, kalan rakipler o kadar güçlü ve akıllı olacak. Her savaşın sonunda oyuncular, çeşitli iyileştirmelerin, silahların, giysilerin ve diğer bonusların satın alınması için ücretsiz olarak harcanabilecekleri oyun parası alırlar.

Yere indikten hemen sonra silah ve mühimmat aramaya başlayın. Size yakın olan düşmandan uzak durmak için etrafınıza bakın. Silahlı silahlar bulduktan sonra, yolunuza çıkan ilk düşmanları zaten savunabilir ve savaşabilirsiniz. Haritanın etrafında koşun ve elverişli bir konuma ve iyi bir manzaraya sahip binalar arayın. Düşmanları pencerelerden izleyin ve gördüğünüz herkesi vurun.

Daha fazla cephane, ilk yardım çantası, enerji ve “PUBG” oyununda uzun bir savaş ve hayatta kalma için yararlı olabilecek her şeyi toplayın! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM