OYUN OYNA - En güzel oyunlar MİNİK OYUNCU ile oynanır
Reklamlar

Rakun Macera: Şehir Simülatörü 3D

Rakun Macera: Şehir Simülatörü 3D

Bu sefer rakun olarak oynuyorsun. Büyük şehrin her köşesini keşfedin ve muhteşem yolculuğunuza bugün başlayın! Bu şehir simülasyonu mevcut en iyi uygulamalardan biridir. Aynı zamanda benzersiz bir oyun tarzı vardır. Küçük bir rakun olarak görkemli şehir manzarasını gezin! Şehri keşfederek bir rakun olarak kendi seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Kullanıcılar birçok farklı görevi oynayabilir ve tamamlayabilir. Yiyecek bulmaktan ve malları teslim etmekten, araba veya tekne kullanmaya kadar her şeyi yapın. Bir rakunun araç kullandığı bir oyun oynayabileceğinizi kim düşünürdü? Bu şehir simülatöründe olanaklar sınırsız.

Rakununu kontrol etmek için hareket etmeyi ve tıklamayı unutma. Ayrıca, dilerseniz, kendi rakun ailenizi bile oluşturabilirsinz. Aşık olacağınız uygun bir eş bulun ve birlikte bebek rakunlarını hazırlayın. Ayrıca, kullanıcılar rakunlarının görünümünü değiştirebilir ve farklı kürk manto renkleri ve yüz özellikleri seçebilir.

Oyunun başında, kullanıcılar rakun isimlerini ve cinsiyetlerini seçebileceklerini söylemeyi unuttuk. Oyun kontrolleri basittir ve tipik FPS hareket tuşlarını kullanır. Kullanıcılar oyun kamerasını döndürebilir ve şaşırtıcı 3D şehrin etrafına bakabilirler. İyi eğlenceler dileriz.

Kontroller:

WASD veya ok tuşları hareket ettirmek için
Kullanıcı arayüzüne geçmek veya tıklamak için farenin sol tuşu
Atlamak için boşluk
Koşmak için Shift
Gizlice gizlenmeyi etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için C