REKLAM

Roblox: Adopt Me!

Roblox: Adopt Me! Oyunu Oyna

Çocuklar, muhteşem maceraların dünyasına dalmaya hazır mısınız? Eğer cevabınız evetse, çevrimiçi çok oyunculu oyun Roblox: Adopt Me!’ye hoş geldiniz! Bu sadece kızlar için değil, en sevilen Roblox oyunlarından biridir! Burada sanal alandaki en havalı yerin bir parçası olabilirsiniz!

Nasıl oynanır?
Haritaya gitmeden önce oynayacağınız takımı seçmelisiniz. Listede dört takım olacak: evcil hayvanlar (hayvanlar), çocuklar, erkekler ve kızlar. Orijinal oyunda kız ve erkek çocuklar, çocukları veya evcil hayvanları evlat edinebilen ebeveynler tarafından değiştirilir. Ama burada güzel bir haritada seyahat edecek ve diğer oyuncuları tanıyacaksınız. Kategorinizi seçin ve ardından bir cilt seçebilirsiniz. Bu havalı karakterler arasında karar vermek zor olacak, ancak havalı görünümler arasında favoriniz olacak birini kesinlikle bulacaksınız.

Şimdi inanılmaz maceralara ve tanıdıklara doğru acele edin. Kendinizi renkler, parlak vitrinler ve güzel binalarla dolu harika bir şehirde bulacaksınız. Ayrıca, etrafta zaten eğlenen ve birbirini tanıyan birçok oyuncu olacak. Ama en ilginç şey, burada sadece insanlarla değil, sevimli küçük hayvanlarla da tanışacaksınız. Ayrıca, burada oyuncular yerel cazibe merkezlerini ziyaret ederek ulaşım ve şehir etrafında seyahat edebilirler. Mini oyunlarla bir standa rastlarsanız, hemen arabayı terk edin ve yeni eğlencede ustalaşmaya başlayın! Bu oyun Roblox: Adopt Me!’in tüm hayranlarına hitap edecek. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM