REKLAM

Roblox Royale High

Roblox Royale High Oyunu Oyna

Roblox Royale High adlı büyülü okula hoş geldiniz! Bu muhteşem yerde harika maceralar, harika dersler ve yeni eğlenceli arkadaşlar seni bekliyor! Bu okul, her Roblox hayranı için gerçek bir hayal dünyası olacak! En kaprisli oyuncuları bile memnun edecek eğlenceli, ilginç ve birçok harika eğlence her zaman vardır!

Nasıl oynanır?
Burada ışınlanma asasını kullanarak Royale High’ın tüm büyülü ülkelerinde gezinebilirsiniz. Bu, harika gizemleri çözmenize yardımcı olacak ve hiçbir harika oyunu kaçırmayacaksınız. Size elmas getirecekler. Elmaslarınızı yeni sezonlarda ve güncellemelerde özel ürünler satan mağazada harcayın. Ayrıca, kahramanınız için nadir ve çok güzel kıyafetler satın almak için harcanabilirler. Veya benzersiz bir aksesuar satın almak için karlı işlemler için kullanın. Karakterinizi ruh halinize göre giydirebilir ve görünüşünüzü canınızın istediği şekilde büyük ölçüde değiştirebilirsiniz.

Royale High School’daki derslere katılmayı unutmayın. Puanlarınız ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla ödül kazanabilirsiniz. Dolabından sınıfa doğru kitabı getirdiğinden emin ol ve ödevini teslim et! Çalışma ve iletişimi birleştirmeye çalışın, çünkü bu salonlarda birçok harika arkadaş bulabilirsiniz! Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM