REKLAM

Run Of Life 3D

Run Of Life 3D Oyunu Oyna

Run of Life, zamanla rekabet etmeniz gereken sıra dışı bir yarış! Siz ilerledikçe, karakteriniz yaşlanacak ve ölümden kaçınmanın tek yolu engeller arasında ustaca manevra yapmak ve gençleştirici şişeleri toplamak.

Yolculuğunuza çocukken başlayacaksınız. Ama önünüzde tüm hayatınızın olduğunu düşünmeyin! Ne de olsa içine düştüğünüz her tuzak, yaşınıza birkaç yıl ekleyecektir. Kahramanın başının üstünde size yaşınızı gösterecek özel bir şerit göreceksiniz. Senin görevin artık koşmaya devam edemeyecek kadar yaşlanmadan bölümü tamamlamak! İlk başta engeller çok zor olmayacak, ancak giderek daha karmaşık hale gelecek ve tüm tuzakları atlamak için olağanüstü refleksler göstermeniz gerekecek. Eh, zaten bunlardan birine düştüyseniz ve tehlikeli bir yaşa yaklaştıysanız, gençleşmek için birkaç kavanoz ilaç toplamanız yeterlidir!

Seviyeler, engellerle dolu bir rotanın yanı sıra saatli özel duvarlardır. Böyle bir duvara ulaştıktan sonra yolculuğunuza devam etmek için doğru saate gitmeli ve onu kırmalısınız. Ayrıca, örneğin spada bir gün boyunca dönebileceğiniz ve sizi gençleştirecek birkaç şans çarkı sizi bekliyor olacak. Tüm seviyeleri tamamlamak ve fazla yaşlanmamak, yalnızca çok dikkatli ve odaklanmış oyuncuların başa çıkabileceği kolay bir iş değildir. Yapabilecek misin? Run Of Life 3D oyna ve öğren!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM