REKLAM

Scary Neighbor 3D

Scary Neighbor 3D Oyunu Oyna

Hızlı düşünme becerilerinize meydan okuyacak ürkütücü bir aksiyon oyunu oynamaya hazır mısınız? Kalbinizi dağıtacak gerilim temalı bir oyun oynamak ister misiniz? Eviniz kötü bir komşunun yanındaysa ne yaparsınız? Gizemli bir komşuyla ne gibi inanılmaz şeyler olabileceğini öğrenin. Oyunu buradan oynayın ve hayatta kalmak için yapabileceğiniz şeyleri keşfedin!

Eskiden TWGames olan Death Mansion tarafından geliştirilen ve yayınlanan Scary Neighbor 3D, bir 3D gerilim oyunudur. Scary Neighbor 3D oynarken çeşitli görevleri tamamlamanız gerekecek. Mevcut durumunu kontrol etmek ve ona hayatının korkusunu yaşatmak için komşunuza gizlice yaklaşmaya hazır olun. Ancak yakalanmamaya veya karşılığında sonuçlarına katlanmamaya dikkat edin.

Scary Neighbor 3D oyununda evcil köpeğini arayan yeni bir komşu rolünü üstlenin. Komşularınızı selamlayarak ve evcil hayvanınızı görüp görmediklerini sorarak nezaketinizi gösterin. Ne yazık ki, bunun yerine kaba davranıyorlar ve sizi mülklerinden uzaklaştırıyorlar. Bu nedenle, onlara bir ders vermeye karar verdiniz.

Scary Neighbor 3D, herhangi bir rol yapma aksiyon oyununda olduğu gibi sezgisel kontrollere sahiptir. Komşunuzun sırlarıyla ilgili ipuçlarının kilidini açmak için yol boyunca farklı nesnelerle etkileşime geçin. Ayrıca her seviyede çeşitli görevler gerçekleştirmenize izin verir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM