REKLAM

Siren Head

Siren Head Oyunu Oyna

Derin bir ormanda yapayalnız bırakılmaktan daha kötü ne olabilir! Garip hışırtılar ve aynı anda her yönden garip, anlaşılmaz sesler duyduğunuzu hayal edin. Dayanılmaz derecede korkutucu hale gelir ve korku bilinci ele geçirir. Korkunç oyun Siren Head’da, şehir dışı yolculuğunuz gerçek bir korkuya dönüşecek!

Araba sürerken, arabanın tekerleklerinin altına bir geyik kaçtı ve sen kontrolü kaybettin. Kendine geldiğinde arabanın bozuk olduğunu görüyorsun ve kendini bir gece ormanının ortasında buluyorsun. Yardım aramak için dolaşırken, terk edilmiş bir şehre ulaşacaksınız. Etrafta sadece sessizlik, fenerlerin zayıf ışığı ve insanların tamamen yokluğu var. Ama burada bir şeyler yolunda gitmiyor. Birkaç saniye içinde sirenlere belli belirsiz benzeyen sesler duyacaksınız ve onu göreceksiniz! Sıska vücudu, kızarmış derisi ve orantısız derecede uzun uzuvları olan ürkütücü, ince bir yaratık. Ama en kötüsü, boyu ya da zayıflığı değildi. Canavarın boynunda, bir kafa yerine, ürpertici seslerin duyulabileceği iki siren vardı. Bu Siren Head’dı! Saklandığı yerden korkunç bir canavar çıktı ve şimdi yolda karşılaşan herkese ölüm. Siren Head avdayken bela kaçınılmazdır!

Kaçmak için hızlıca arabaya binip uzaklaşmanız gerekiyor. Ancak araba ormanın derinliklerinde bir yerde kaldı ve hala ulaşılması gerekiyor. Etrafınıza dikkatlice bakın ve Leylak’ın sizi fark etmemesi için ormana giden yolu bulmaya çalışın. Bir çıkış yolu bulmak için şehirde dikkatlice dolaşın. Siron Head’den çok az kişi kaçmayı başardı, ama belki şanslı olanlardan biri siz olursunuz. Ya da belki değil…

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM