REKLAM

Siren Kafa Ormana Dönüş

Siren Kafa Ormana Dönüş Oyunu Oyna

Kafası sirenli ve kuru, sıska gövdeli korkunç dev canavar hakkında uzun süre hiçbir şey duyulmadı, ancak buna rağmen inanılmaz derecede güçlüydü. Canavar bu kez derin bir ormanda yaşayan bir aileyi işkence nesnesi olarak seçti. Ama artık ondan eskisi gibi kaçmayacaklar, canavarın silah kullanmasına ve 3 boyutlu bir korku filminin son bölümünü bitirme arzusuna kesin olarak son vermenin zamanı geldi.

İnsanların hayatta kalma arzusunu bilen leylak kafası, bir zamanlar bu ormanların sakinleri olan diğer canavarlarla birlikte gelecektir. Bunu yapmak için onlara özel bir mutajenik gen bulaştırdı ve artık onlar, durdurulması sirenin kendisi kadar zor olan gerçek canavarlara dönüştüler. Ama oyunun ana görevine geçelim – hayatta kalma ve kaçış. Asıl amaç siren kafasını yok etmektir ve eğer bu işe yaramazsa talihsiz olanların tekrar kaçmasına yardım etmeye çalışın. Kolaylık sağlamak için hikaye, her seviyenin belirli bir görevi tamamlamak için bir dizi eylemden oluştuğu seviyelere bölünmüştür; örneğin, ormandan yaklaşan bir canavar dalgasını durdurmak, ikinci görev ise erzak aramak vb. olabilir. Ancak her seviyede siren kafası ve canavarları sizi bekliyor olacak, bu yüzden cephane ve ilacı idareli kullanarak dikkatli ve dikkatli olun.

Oyundaki kontroller: hareket – oklar veya AWSD, atlama – boşluk, etkileşim – F, düşme – X, hızlanma – kaydırma, eğilme – CTRL, yeniden yükleme – R, el bombası – G, kamera görünümü – C, atış / nişan alma – fare.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM