REKLAM

Subay Surf

Subay Surf Oyunu Oyna

Oyun Tokyo metrosunun duvarlarına grafiti yapan bir adamın bunu fark eden bir polisten kaçarak karakteri cezalandırmak istemesiyle başlar.

Subay Surf bağımlılık yapan bir oyundur. Amaç, polise yakalanmamak, olabildiğince uzağa gitmek. Becerikli bir şekilde uçan, kaçan ve öfkeli bir polisin peşinden koşan bir çocuk rolünü oynuyorsunuz. Yolda sizi durduran engeller, koşan bir tren, bir yerden aniden beliren tren, sizi durduramayacak gibi görünen ama sürprizler getiren yatay çubuklar gibi çok tanıdık şeylerle karşılaşacaksınız. Subway Surf serisinin oyunlarının sıkıcı olmaması için oyunculara sürekli olarak yeni dünyalar ve karakterler sunuluyor ve bunlara benzersiz yetenekler ekleniyor. Kahramanlar farklı şehirlerde ve labirentlerde koşar, engellerden kaçınır ve bonuslar toplar.

Subway Surfers oyunlarındaki seviyeler sonsuzdur. Ana göreviniz, mümkün olduğunca hızlı ve daha fazla koşmak. Bu durumda, farklı görevleri yerine getirmek gerekir. Bunu yapmak için denemeniz gerekir, çünkü kahraman herhangi bir zamanda bir engelle çarpışabilir veya düşmanın elinde olabilir.

Subay Surf oyunlarını PC’nizde, tabletinizde veya cep telefonunuzda ücretsiz olarak başlatabilirsiniz. Normal Android oyunlarından farklı olarak, hiçbir şey indirmenize gerek yok, sadece oyunu çevrimiçi oynayın ve heyecan verici maceraların tadını çıkarın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM