REKLAM

Subway Surfers St. Petersburg

Subway Surfers St. Petersburg Oyunu Oyna

Bir uçan kaykay üzerinde bir polis kovalamacasının keyfini çıkarmanızı sağlayacak bu heyecan verici yarış oyununun tadını çıkarın. Bu seferki maceramıza Rusya’nın Petersburg şehrinde devam ediyoruz.

Subway Surfers nasıl oynanır?

Subway Surfers’da metro raylarında bir kanunsuzdan kaçan bir grafiti sanatçısı rolünü oynayacaksınız. Kahramanımızı kontrol etmek için klavyenizdeki ok tuşlarını kullanmanız gerekecek. Trenlerden ve engellerden kaçınmak için “sol” ve “sağ” tuşlarını kullanın. “Yukarı” tuşuna basmak sizi zıplatacak ve “aşağı” basmak alçak engellerden kaçınmak için yuvarlanmanızı sağlayacaktır. Karakterinizin kolunda bir as var, daha hızlı hareket etmenizi sağlayacak ve çarparsanız size “ekstra hayat” verecek bir “uçan kaykay” var. Kullanmak için “Boşluk” tuşuna basın. Yol boyunca daha fazla zıplamanıza, kısa bir süre uçmanıza veya bir mıknatısla para çekmenize izin verecek güçlendiriciler bulacaksınız. Son olarak, toplayabildiğiniz kadar çok para toplayın, onlarla grafiti sanatçımızın becerilerini geliştirebileceksiniz.

Subway Surfers’ı nasıl geliştireceğinize dair bazı ipuçları ister misiniz?

Subway Surfers’ın uzman oyuncuları, oyunu iki parmakla oynamanızı tavsiye ediyor. Sağ parmağınızı sağ tuşa ve püf noktalarına, sol parmağınızı da sol tuşa ayırın. Düştüğünüz yeri kontrol etmek ve havadaki sıçramayı durdurmak için yuvarlanma hareketini kullanın. Mümkün olduğunca uzun süre tren çatılarının üstünde kalmaya çalışın. Bunlar, önden daha az engelin geldiği daha güvenli alanlardır. İşler zorlaştığında ve düşebileceğinizi gördüğünüzde uçan kaykayınızı etkinleştirin. Anahtarlarınızı herhangi bir yarışı uzatmak için boşa harcamayın, en iyi performansınız için saklayın. Ve hepsinden önemlisi, becerilerinizi geliştirmeyi ihmal etmeyin. Her yarışta kazandığınız parayı onları adil bir şekilde yükseltmek için harcayın.

Subway Surfers’ı kim geliştirdi?

Bu platform oyunu Kiloo ve SYBO Games şirketi tarafından ortaklaşa geliştirildi. 2012 yılında iOS ve Android sürümlerinde piyasaya sürüldü ve daha sonra tarayıcı sürümü de çıktı. O zamandan beri, grafikleri her bir varış yerini hatırlamak için uyarlayan dünya çapında farklı şehirler turuna dayanan yeni sürümler ortaya çıktı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM