REKLAM

Subway Surfers Uzay Macerası

Subway Surfers Uzay Macerası Oyunu Oyna

Eğlenceli Subway Surfers Uzay Macerası oyununun sizin için neler hazırladığının tadını çıkarmaya hazır mısınız? Bu yeni bölümde, dünyanın her köşesini keşfettikten sonra, uzayda yarışmanın nasıl bir şey olduğunu ilk elden deneyimlemek için inanılmaz bir uzay istasyonuna gitmeye karar verdiniz.

Şaşırtıcı uzay Hoverboard’larının keyfini çıkarın, yeni karakterler seçin ve Cosmobot ve Frankit robotlarıyla birlikte bu heyecan verici başarıyı yaşayın. Altınları toplarken ve tek bir darbe almadan hayatta kalmaya çalışırken bir uzay treninin raylarında tam hızda yarışmaya hazırlanın! Bu durumda bekçiden köpeğiyle kaçmayacaksınız, bu sefer onlarca uçan robotik muhafız son sürat sizi kovalayacak. Eğlenin ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın!

Atlamak için yukarı, kaymak için aşağı, şerit değiştirmek için sol ve sağ tuşlara basın, tüm bunları yolunuzdaki çeşitli engellerden kaçınmak için yapın, çünkü onlara çarpmak kaybetmenize neden olur çünkü sizi kovalayan polis memuru sizi yakalar.

Oyun sonsuzdur, bu yüzden mümkün olduğunca büyük bir mesafe için ilerlemeye çalışın ve yol boyunca puanınızı artırmak için para toplamalı, bunları daha sonra yeni görünümler satın almak için kullanmalı ve daha sonra güçlendirmeleri de kaparak puanınızı artırmalısınız.

Siz ilerledikçe, oyun daha da zorlaşıyor, ancak aynı zamanda onu daha eğlenceli yapan da bu, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapacağınızı ve benzersiz bir zaman geçireceğinizi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM