REKLAM

Süper Kahraman Dövüş

Süper Kahraman Dövüş Oyunu Oyna

Bu oyunda süper kahraman olarak vuruşlarını göster! Muhafızların gözünde kocaman bir mavi canavarsın. Ama o koca bedenin içinde, iyi insanları kurtarmak için büyük bir yürek yatar. Ama seni acımasızca durdurmak istiyorlar, bu yüzden hayatını ve şehri kurtarmaya hazır ol!

Bu 3D oyunda, bütün bir şehri kurtarmanın ve vatandaşların kurtarıcısı olmanın nasıl bir his olduğunu hissedebilirsiniz. Tek yapman gereken kendini ve tüm vatandaşları gardiyanlara karşı korumak. Size saldırmak için silahları var ama elinizde çok daha iyi bir avantajınız var. Sadece iri ve insanlardan on kat daha büyük değilsin, aynı zamanda bir kez zıpladığında bir bina kadar yükseğe çıkabiliyorsun. Yani bırakın yerdeki korumaları indirmek bir yana, binaların çatılarındaki keskin nişancıların seviyesine inmek sizin için sorun olmayacak. Zıplamak için boşluk tuşuna basmanız ve ardından onları yere sermek için korumaları yumruklamak için sol tıklamanız yeterlidir. Bu kadar çok korumayı indirirken silahlarla vurularak tüm enerjinizi kaybetmemeye dikkat edin. Büyük bir süper kahramanın yerine geçmeye hazır mısınız?

Geliştirici

GoGoMan, Süper Kahraman Dövüşü geliştirdi.

Yayın tarihi

03 Ocak 2022

Kontroller

Karakterinizi döndürmek için imleci kullanabilir, silahınızı ateşlemek için sol tıklayabilir ve zıplamak için boşluk tuşuna basabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM