REKLAM

Süper Kahraman Sürüş Okulu

Süper Kahraman Sürüş Okulu Oyunu Oyna

Pelerinini giy ve Süper Kahraman Sürüş Okulunda harika gösteriler yapmaya hazır ol! Normal sürücülerin çoğunun aksine, sen bir süper kahramansın! Bu, sürüşünüzün bile gösterişli ve cesur olacağı anlamına gelir! Bu aksiyon dolu oyunda çeşitli seviyelerdeki zorlukları göğüsleyebilir misin?

Bir süper kahraman olarak her zamanki hedefleriniz kötüleri durdurmak ve masumları kurtarmak etrafında döner. Ancak bugünlerde hava sakin ve huzurlu, dolayısıyla sürüş becerilerinizi gösterme şansınız var! Amacınız engellerle dolu parkurlarda sürüş yaparak ve sonunda hedef tahtasına ulaşarak her bölümü tamamlamaktır. Başlangıçta aracınızın istatistikleri düşük ancak her denemede kat ettiğiniz mesafeye göre para kazanacaksınız. Bu paralarla aracınızın gücünü, güçlendiricisini ve kazandığınız jeton miktarını yükseltebilirsiniz. Bu yükseltmelere ek olarak çeşitli yeni araçların kilidini açabilirsiniz. Sürmek için ekrandaki sol fare düğmesini tıklayıp basılı tutun. Havadayken nitro güçlendiricinizi kullanmak için basmaya devam edin. Sınırlı nitronuz var ve ekranın üst kısmından ne kadar nitronuz olduğunu kontrol edebilirsiniz. Oynarken eğlenin!

Her türden çeşitli zorluklar ve araçlar için ücretsiz ve çevrimiçi Araba Oyunları koleksiyonumuza göz atın! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM