REKLAM

SuperHOT

SuperHOT Oyunu Oyna

SuperHOT, zamana karşı oynanan harika bir FPS oyunudur. Sanal gerçeklik dünyasına adım atın ve zamanınızı durduran süper gücünüzle rakiplerinizi yenin! Refleksleriniz ve hızlı zekanızdan başka hiçbir şeyin olmadığı, son derece minimalist bir 3D ortama atılıyorsunuz. Zaman sadece siz yaptığınızda ya da saldırdığınızda hareket eder. Bu yüzden her seviyeden geçmek için akıllıca hareket etmelisiniz. Her aşamayı keşfederken ve düşman mermilerinden kaçarken zamanı hızlandırın ve yavaşlatın.

Bu oyunun amacı, ciddi şekilde sayıca azken tüm düşmanları ortadan kaldırmaktır. Düşmanlar belirlenmiş alanlarda ortaya çıkacak, böylece eylemlerinizi önceden planlayabileceksiniz. Düşmanların silahlarını düşürmek için çeşitli nesneleri alıp onlara atabilirsiniz. Düşmanları, onlara ateş ederek veya teslim olmaları için yumruklayarak öldürün. Mermi yağmurundan kaçınmak ve hepsini acımasızca vurabilmek için doğru yönde hareket edin ve adım atın. Çok sınırlı mühimmatınız olduğuna dikkat edin, bu yüzden her mermiyi sayın.

Düşmanınıza kıyasla büyük bir avantajınız var çünkü zamanı durdurup durumu lehinize çevirebilirsiniz. Ama yine de birden fazla düşmanın size nişan alıp almadığına ve saklanacak yer olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz!

Kontroller: WASD = Hareket, Fare = Nişan Al ve Ateş Et

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM