REKLAM

Telefon Evrimi 2

Telefon Evrimi 2 Oyunu Oyna

Bir zaman makinesine atlayın ve Telefon Evriminde yolculuğun tadını çıkarın! Akıllı telefonlarımızın geçmişte yolculuğuna nasıl başladığını hep merak ettiyseniz, yalnız değilsiniz. Artık telefonların uzun yolculuğuna ve yıllar içindeki dönüşümüne tanık olabilirsiniz.

Bu 3 boyutlu oyunda, uzun bir platform üzerinde bir eli sürüklüyor olacaksınız. Bu el bir telefon tutuyor ve platform portallar ve engellerle dolu. Amacınız, telefonun yıllar içinde elinizin altında olmasını sağlamak. Başta telefonun üretim tarihini göreceksiniz. Daha sonra hangi portaldan geçeceğinizi seçerek bulunduğunuz yılı değiştirebilirsiniz. Bir süre eklemeyi seçerseniz, telefonunuzun zamanda ileri gittiğini göreceksiniz. Birkaç yıl çıkarırsanız, zamanda geriye gidersiniz ve telefon eski haline dönüşür. Yıllar boyunca ne kadar çok hareket ederseniz, o kadar çok para kazanacaksınız. Bu parayı, seviye başlangıcında daha yakın bir tarihe geçmek veya her seçim yaptığınızda daha yüksek bir ödül almak için kullanabilirsiniz. Şimdi bu eğlenceli oyunun tadını çıkarın çünkü yıllar içinde birçok farklı telefon modeli göreceksiniz ve oyunda daha ileri tarihler görebilirseniz telefonların gelecekte nasıl olabileceğine dair bazı fikirler göreceksiniz!

Buna benzer diğer bazı eğlenceli gündelik oyunları denemek isterseniz, ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyun koleksiyonumuza göz atabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM