REKLAM

Toca Boca Okulu

Toca Boca Okulu Oyunu Oyna

Toca Boca Okulu’na hoş geldiniz! Bu etkileşimli oyun, bu muhteşem dünyanın ve sakinlerinin tüm hayranlarını memnun edecek. Bugün çocuklar sadece okulu değil, başka yerleri de gezmek için harika bir fırsat yakalayacaklar. Daha önce bulunmadığınız yere gideceksiniz! Kulağa harika geliyor, değil mi? O zaman işe koyul!

Nasıl oynanır?
Oyunda toplamda 6 konum bulunacak: çocuk odası, oyun alanı, gençlik kulübü, kafeterya, okul ve kiler. Her yerde, adamlarla ve ekrandaki tüm öğelerle etkileşime girebileceksiniz. Oyuncu, tek bir tıklama ile tüm karakterleri farklı kıyafetlerle giydirebilir. Tüm kıyafetler zaten seçilmiştir, bu yüzden sadece kahramana tıklamanız yeterlidir ve o otomatik olarak kıyafet değiştirecektir.

Her konumda, orada bulunan tüm öğelerle etkileşime girebilir ve bundan eğlenceli bir oyun yapabilirsiniz. Örneğin, çocuk odasında, her çocuğu pijamaya dönüştürmek için tıklamanız ve ardından yatağa göndermeniz gerekir. Ayrıca gençlik kulübünde bilardo oynayabilir, kilerde kaka bulabilir, kafeteryayı temizleyebilir ve konveyöre yiyecek koyabilirsiniz. Ama okulda daha eğlenceli olacak. Orada kimya laboratuvarındaki sıvıları yeniden renklendirebilir, test tüplerini patlatabilir, kaseyi yakabilir ve okul bilgisayarının ekranını değiştirebilirsiniz. Önünüzde pek çok ilginç şey sizi bekliyor çünkü Toca Boca her zaman eğlencelidir!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM