REKLAM

Traffic Rider 3D

Traffic Rider 3D Oyunu Oyna

Traffic Rider 3D oyunu her oyuncuyu otoyolda yüksek hızda sürecek bir spor motosiklet sürücüsü rolünü oynamaya davet ediyor. Geniş bir pistte sınırsız hıza ve yığınla adrenaline hazır mısınız? Ardından oyuna başlayın ve büyük bir şehir arabaları akışında hızla sürün!

Üç yerde sürmelisiniz: Orman, Çöl ve Kar, ancak hepsinin iyi asfalt yüzeylere sahip geniş izleri var. Motosikletinizin kontrolü kaybetmeden en yüksek hıza çıkmasını sağlarlar. Oyunda toplamda 23 farklı motosiklet ve 4 farklı oyun modu mevcut olacak: kariyer, trafik süresi, sonsuz, zamana karşı deneme ve serbest sürüş. Modlardan herhangi birini seçebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Kariyer Modu, birçok seviyeye sahip ana moddur. Kariyeriniz boyunca farklı kıtalarda farklı ülkeleri ziyaret edeceksiniz. Seviyeleri başarıyla tamamlamayı başarırsanız, yeni motosikletler satın almak ve özelliklerini yükseltmek için para kazanabilirsiniz.

Asıl görev, mümkün olduğunca fazla mesafe sürmek ve kaza yapmamaktır. Yanlış bir hareket sonucunda arabalarla, otobüslerle veya kamyonlarla çarpışabilirsiniz. Oyuna alışmak için, limite kadar hızlanmamaya çalışın, ortalama bir hızda sürün ve arabaların arasından geçip etrafından dolaşmayı öğrenin. Ne kadar çok mesafe kat ederseniz, yeni motosikletler satın almak için o kadar çok para kazanabilirsiniz. Hızlı şeritte motosiklet sürmenin gerçek gerçekliğini oynayın, eğlenin ve yaşayın. İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM