REKLAM

Uçan Polis Arabası Sürme

Uçan Polis Arabası Sürme Oyunu Oyna

Uçan Polis Arabasında suçluların kaçacak yeri yok! Hırslı bir polis olarak, hiçbir haydutun masum sivilleri rahatsız etmesine izin vermeden arazinin kontrolünü zaten ele geçirdiniz! Artık suçla mücadeleyi göklere taşımanın zamanı geldi! Kalkışa hazır mısın?

Bu yeni modifiye edilmiş polis araçları, arabalardan çok savaş uçaklarına benziyor! Kanatlar ve jetler takılı olduğundan en kendini adamış suçlu bile sizden kaçamaz! Oyuna basit bir araçla başlıyorsunuz ama endişelenmeyin! Bu aracın birçok özelliği var! Karada araç kullanabilir veya uçmak için F tuşuna basabilirsiniz. Tamamlamanız gereken çeşitli görevleriniz olacak. Örneğin, bir görev suç binalarını yok etmenizi gerektiriyor. Bunu, bu binaların üzerine uçarak ve farenizin sol tuşunu kullanarak roketlerinizle onları vurarak yapabilirsiniz. Paraları toplamayı unutmayın. Bunlar aracınızı özelleştirmek ve yükseltmek için kullanılabilir. Kaç görevi tamamlayabilirsin?

Sürükleyici dünyalara sahip daha birçok eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunumuz var! Daha fazlası için 3D Oyunlar koleksiyonumuzu ziyaret edin ! Oynarken iyi eğlenceler.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM