REKLAM

Xibalba

Xibalba Oyunu Oyna

Maya piramidinin içine girin ve labirent benzeri devasa haritasında kaybolun! Enerjiyi mermi olarak kullanan fütüristik silahınızı kullanın veya Xibalba’daki pompalı tüfek gibi harika silahlar alın!

Xibalba, PhobosLab tarafından yaratılan ve Dominic Szablewski tarafından geliştirilen harika bir retro tarz birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, klasik Doom’dan esinlenmiştir ve ona bir saygı duruşu niteliğindedir. Xibalba, yerel şaman, kabile üyeleri, yaratıklar, böcekler ve vahşi hayvanlar gibi çeşitli düşmanlarla dolu bir Maya ormanı ortamına sahiptir. Düşmanlarınızı öldürün ve içeride saklı hazineleri ve sırları bulmanın bir yolunu bulun ve güvenli bir çıkış yolu bulun.

Xibalba, eski maya mitolojisinde bir yer. “W,A,S,D” kullanarak hareket ediyoruz ve “fare” ile nişan alıyor/ateş ediyoruz ya da parmağımızı kullanarak hareket edip silahı kullanıyoruz. Düşman atışlarından kaçmak için duvarları ve saklanma yerlerini kullanın. Ayrıca sağlık paketleri ve daha fazla cephane alabileceğimiz bazı gizli yerlere de bir göz atın. Bir düşman bizi öldürürse, seviyeye tekrar başlamamız gerekir.

Kontroller

Fare / Yön Tuşları – Gezin / Hedefleyin
WASD – Hareket
C / Sol Fare Tuşu / Ctrl – Vur / Seç
X / Sağ Fare Tuşu / Shift – Koş
Fare Tekerleği / V – Silah Değiştir
Silah Değiştirme 1,2,3…

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM