REKLAM

Yüksek Topuklu

Yüksek Topuklu Oyunu Oyna

Yüksek Topuklu, podyumda kendinizi kraliçe gibi hissetmenizi sağlamak için burada! Bu hanımefendinin kontrolünü ele geçirmeye ve herkese nasıl yapıldığını göstermeye hazır mısınız? İyi eğlenceler!

Spor ayakkabı ve gündelik giyim insanı mısınız yoksa her zaman topuklu ayakkabı giyebilenlerden misiniz? Eh, bu kadın kesinlikle yüksek topuklu biri! Öyleyse, hazırsanız oyuna başlayalım ve onlara gerçek bir podyum gösterelim! Mouse ile karakterinizi sağa ve sola sürükleyerek kontrol edebiliyorsunuz. Bu oyunda amacınız her seviyede podyumun sonuna ulaşmaktır. Bu podyum özellikle yüksek topuklu ayakkabılar için tasarlanmıştır, bu nedenle yoldaki ekstra yüksek topukluları toplamanız gerekir. Yoksa yolunuzdaki engeller tarafından engellenebilirsiniz. Bir engele çarpmamak ve düşmemek için mümkün olduğunca çok topuklu ayakkabı seçmelisiniz. Her seviyenin sonunda 6 basamaklı platform olacak, en üst basamağa çıkıp jüri karşısına çıkarsanız seviyeleri başarıyla tamamlayacaksınız. O halde yoldaki tüm topukluları toplayın, 6. platforma ulaşın ve poz verin! İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyun koleksiyonumuzdaki farklı zorlukların üstesinden gelin.

Geliştirici

YAD.Com, Yüksek Topuklu’yu geliştirdi.

Yayın tarihi

04 Mayıs 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Tamamlanacak birden fazla seviye
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM