REKLAM

Zeka Küpü 3D

Zeka Küpü 3D Oyunu Oyna

Zeka Küpü 3D ile beyninizi son derece eğlenceli bir şekilde eğitmeye hazır olun! Zeka küpleri çok meşhur olduğu için daha önce de duymuşsunuzdur diye düşünüyoruz. Bu küp, renkleri belirli bir şekilde sıralamaya çalıştığınız zorlu bir bulmaca oyunudur. Mantığı bir kez kırdığınızda, nihai memnuniyeti kesinlikle hissedeceksiniz! Öyleyse, bu meydan okumaya hazırsanız, oyun başlasın!

Zeka Küpü orijinal olarak her yaştan oyuncunun eğlenirken kendilerine meydan okuması için bir oyuncak olarak piyasaya sürüldü! Teknoloji sayesinde artık 3D grafiklerle ücretsiz ve çevrimiçi olarak keyfini çıkarabilirsiniz! Merkezi bir eksende dönen 26 küçük küpten oluşur. Her sıra beyaz, kırmızı, mavi, turuncu, yeşil, sarı gibi farklı renklere sahip bu küçük küplerden oluşur. Amacınız, küpün her iki tarafında yalnızca bir renk küçük küp olduğundan emin olmaktır. Aynı renkli kareleri yan yana getirmelisiniz. Her birinin tek renkten oluşan taraflarını elde ettiğinizde oyunu kazanırsınız. Satırları taşımak için farenizi küpün üzerine sürükleyin. Ayrıca küpün etrafındaki boşluğu sürükleyerek tüm küpü baş aşağı veya soldan sağa hareket ettirebilirsiniz. Şimdi bu bulmaca çılgınlığına atlamaya hazırsanız, oynat düğmesine tıklayın! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Nereye gidiyorsun! Yüksek kaliteli grafiklere sahip başka zorlu bulmacalarımız da var! Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için buraya tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyun koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

geliştirici

Gamesonline.co.id, Zeka Küpü 3D’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

3 Haziran 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Puanları kontrol etmek için zaman göstergesi
  • Puanlama tahtası
  • Eğlenceli ve ilgi çekici oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM