REKLAM

Zepeto

Zepeto Oyunu Oyna

Kişiselleştirilmiş çevrimiçi avatarınızı oluşturmak ve çevrimiçi arkadaşlarınızla paylaşmak ister misiniz? O halde ZEPETO tam size göre bir oyun! Naver Z Corporation tarafından oluşturulan ZEPETO, kendi çevrimiçi avatarınızı oluşturmanıza izin veren sıradan bir avatar simülasyon oyunudur. Nike veya Disney gibi önemli markaların en yeni kıyafetleriyle çevrimiçi benzerliğinizi süsleyin ve arkadaşlarınıza gösteriş yapmak için kendi şık kıyafetinizi yaratın.

Bu oyun, avatarınızı bir sürü kıyafet seçeneği ile yaratmanıza ve süslemenize olanak tanır. Renkli üstler, altlar, ayakkabılar ve diğer aksesuarlar gibi en son moda giysilerle stil verin. Ayrıca içinde bulunduğunuz mevsime göre giyinebilirsiniz. İlkbahar, Yaz, Sonbahar veya Kış fark etmeksizin, ZEPETO sizi taze görünmenizi sağlayacak şık ve markalı kıyafetlerden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir!

Ayrıca, sizi en iyi şekilde temsil etmelerini sağlamak için kendi kıyafetlerinizi de tasarlayabilir ve özelleştirebilirsiniz! Ve sadece kıyafetlerle sınırlı değilsiniz – ayrıca sizin ve arkadaşlarınızın avatarları için mükemmel bir fotoğraf çekimi konumu elde edebilmeniz için beğeninize göre haritalar ve arka planlar tasarlayabilirsiniz.

Birkaç havalı ve eğlenceli arka plan arasından seçim yapın ve avatarlarınızın tavrınızı en iyi yansıtan pozu vermesini sağlayın! Daha sonra bunları çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal çevrenizi genişletmek için arkadaşlarınız ve oyundaki diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Takılacak ve hikayeler paylaşacak daha fazla kişiye sahip olmak için ekipleri arayın ve onlara katılın! PC’nizde ücretsiz olarak ZEPETO oynayın ve keyfini çıkarın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM