REKLAM

Gerçek Among Us

Gerçek Among Us Oyunu Oyna

Harika bir uzay macerasına hazır mısınız? O halde Aramıza hoş geldiniz! Cesur astronotlardan oluşan ekip şimdiden sizi bekliyor! Artık oyunu cep telefonunuza indirmenize gerek yok, MinikOyuncu’da tarayıcı üzerinde oynayabilirsiniz.

Oyunun özü oldukça basittir, ancak aynı zamanda çok karmaşık ve ilgi çekicidir. Ekip rastgele iki kampa ayrılır: mürettebat üyeleri ve hainler. Kimin kim olduğunu kimse bilmiyor. Hainler sabote ediyor ve barışçıl katılımcıları tüm güçleriyle öldürmeye çalışıyor. Ve mürettebat üyeleri kaosu önlemeye ve çeşitli görevleri tamamlamaya çalışırlar. Tüm görevleri tamamlamayı ve ilerleme şeridini tamamlamayı başarırlarsa ve sahtekar sayısından önce çoğunlukta kalırlarsa, “mürettebat arkadaşı” takımı kazanır. Hainler mürettebatın çoğunu öldürmeyi başarırsa, kötü adamlar kazanır.

Tekli Modda her zaman bir hain olarak oynayacaksın. Oyuna başlamadan önce, taklitçiniz için bir cilt, bir şapka ve bir evcil hayvan seçmeniz gerekir. Bundan sonra, bir takma ad girin ve oyun seçeneklerini yapılandırın. Senin görevin, mümkün olduğu kadar çok oyuncuyu öldürmek. Sadece cinayet mahallinde yakalanmamaya dikkat edin. Derhal bir rapor gönderseniz iyi olur, hain bir mürettebat üyesini tuzağa düşürme ve onu denize gönderme fırsatına sahip olur. Aksi takdirde, astronotunuz uzaya gitmek zorunda kalacaktır. Oyununuzun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM