REKLAM

2 Kişilik Siber Araba Yarışı

2 Kişilik Siber Araba Yarışı Oyunu Oyna

2 Kişilik Siber Araba Yarışında neon şehirdeki en havalı fütüristik arabaları sürmeye hazırlanın! 16 farklı süper araba, 60 yarış pisti, 2 oyuncu, 1 serbest sürüş alanı, sıcak takip alanı ve savaş alanı burada sizi bekliyor! Hazırsanız oyuna atlayalım! İyi eğlenceler!

Fütüristik bir yarış arenasında özgürce araba sürmenin nasıl bir his olduğunu hiç merak ettiniz mi? Cevabınız evet ise bu oyun tam size göre dostum! Bu oyunda araç satın alıp geliştirebiliyorsunuz, yapay zekaya karşı yarışabiliyor ya da özgürce araba kullanabiliyorsunuz. Profesyonel becerilerinizi çeşitli şekillerde sınamak için “Yarış”, “Zamana Karşı”, “Numaralar”, “Kontrol Noktası” ve “Uçuş Parkuru” modları vardır. Her modda farklı hedefleriniz var, ya elmasları toplamayı ve bitiş çizgisinde ilk kişi olmayı hedefleyebilirsiniz. Yarış bittiğinde, ne kadar iyi tamamladığınıza bağlı olarak yıldızlarla ödüllendirilirsiniz. Kariyer modunda 160 puana kadar kazanabilirsiniz. “Yarış” modunda, aralarından seçim yapabileceğiniz 12 yarış pisti vardır. Yedi Yapay Zekaya karşı yarışırsınız ve yarışın sonunda ilk üçe girerseniz, bir sonraki yarış pistine ilerleme hakkını kazanırsınız. Yarış bittiğinde, tamamlamanız için geçen süreye göre ödeme alırsınız. Her modda farklı zorluklarla karşılaşacaksınız! Hepsini denemeye hazırsanız, oyuna atlayalım! İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi yarış oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

AYN Games, 2 Kişilik Siber Araba Yarışını geliştirdi.

Yayın tarihi

23 Şubat 2021

Özellikleri

  • 2 oyuncu
  • 3D renkli grafikler
  • 60 yarış pisti
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 16 farklı araba

Kontroller

Bu oyunu oynamak için ok veya WASD tuşlarınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM