REKLAM

Fly Car Stunt

Fly Car Stunt Oyunu Oyna

Fly Car Stunt’ta en tehlikeli ve yoğun yarışlardan birine katılırken bulutları kucaklamaya hazırlanın. Yerde normal bir yarış pisti bekliyorsanız, şaşırmaya hazırlanın çünkü bu oyunda bulutların üzerinde olacaksınız. Ölümüne düşmeden bitiş çizgisine ulaşabilir misin?

Diğer sürücülerin bu oyunda size karşı çıkmasını beklemeyin, çünkü yükseklikten çok korkuyorlar. Ama aşağı bakmazsan iyi olacağına eminiz. Bu oyunun amacı, birçok tehlike ve zorluklarla dolu parkurlardan geçerek her seviyede bitiş çizgisine ulaşmaktır. Oyunun 2 farklı modu var, biri kendi başınıza oynadığınız solo mod, diğeri ise bir arkadaşınıza karşı oynayabileceğiniz 2 oyuncu modu. Oyuna başlamadan önce 3 farklı seçenek arasından bir araba seçebilirsiniz. Solo modunda, bitiş çizgisine ulaşarak bir seviyeyi tamamlarsınız. Ekranın sağ üst köşesinden katettiğiniz mesafeyi görebilirsiniz. Her biri farklı tasarıma sahip birden fazla seviye vardır. Pistten düşmek sizi başlangıca geri götürür, bu yüzden dikkatli olmaya çalışın. Her parçayı bir kez bile düşmeden tamamlayabilir misin?

Geliştirici

RHM Interactive, Fly car Stunt’ı geliştirdi.

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Solo ve 2 oyunculu modlar
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı araba seçenekleri
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Tek başına oynarken arabanızı kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Çok oyunculu oyun sırasında, 1. oyuncu arabasını kontrol etmek için ok tuşlarını kullanabilirken 2. oyuncu WASD tuşlarını kullanabilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM