REKLAM

Gerçek Direksiyonlu Araba Sürme

Gerçek Direksiyonlu Araba Sürme Oyunu Oyna

Gerçek Direksiyonlu Araba Sürme, inanılmaz gerçekçi bir 3D şehrin sokaklarında muhteşem spor arabaları süreceğiniz heyecan verici bir çok oyunculu yarış oyunudur.

Engelleri aşarken, akıllara durgunluk veren gösteriler yaparken ve dünyanın her yerinden toplam 500.000 çevrimiçi oyuncuyla yüzleşirken kazanan olmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Multiplayer modunu seçerseniz, verilen pistlerde diğer gerçek oyunculara karşı yarışmanız, sıralamalarda gerçekten iyi bir yer edinmeye çalışacaksınız. Yeni araçlar satın almak, yükseltmeler yapmak ve daha eğlenceli şeyler edinmek için Garaj’ı kullanın.

Tek Oyuncu modunu seçiyorsanız, bu oyunu oynayabileceğiniz birden fazla yol olabilir:

Serbest Mod, hem Gündüz hem de Gece sürümlerinde, canınızın istediği gibi, istediğiniz gibi gidip istediğiniz yere gidebilirsiniz!
Arabaları doğru park yerlerine koymanız gereken 20 seviyeli Park Modu.
Drift Modu, diğer 20 eğlenceli seviye ile driftlerinizi gerçekleştirmeye çalıştığınız yer.
Belirli bir süre içinde birbiri ardına bir kontrol noktasına ulaşmanız gereken aynı sayıda aşamaya sahip Kontrol Noktası modu.
Arabalarınızı sürmek için yön tuşlarını kullanın ve roketleriniz varsa fare ile ateşleyin. Tüm oyunculara iyi şanslar ve iyi eğlenceler diliyoruz.

Gerçek Direksiyonlu Araba Sürme oyununu kim yarattı?

Bu oyun Inspector Studios tarafından geliştirilmiştir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM