REKLAM

Gerçek Drift Araba Yarışı

Gerçek Drift Araba Yarışı Oyunu Oyna

Tehlikelerle dolu benzersiz ve keşfedilmemiş parkurlarda gerçekten hızlı son teknoloji araçlar sürmeniz gereken Gerçek Drift Araba Yarışı adlı harika, heyecan verici ve eğlenceli bir sürüş oyununun keyfini çıkarın. Gaz pedalına basın ve dünyanın en iyi sürücüsü olmak için tüm becerilere sahip olduğunuzu kanıtlarken yoldan çıkmadan aşırı hızlarda dik virajları alın. Mümkün olan en kısa sürede rakiplerinizi geride bırakıp bitiş çizgisini geçmeyi başarabilecek misiniz?

Oyun boyunca çeşitli etkinliklerde diğer driftçilere karşı yarışacaksınız. Oyunun başında size sunulan araçlar arasından bir araç seçmeniz istenecek. Bundan sonra hem siz hem de rakipleriniz sıranın en önünde olacaksınız. Ben işaret verir vermez ileri atılacak ve adım adım hızınızı artıracaksınız. Önünüzdeki yola yakından bakın. Farklı zorluk derecelerindeki virajları yoldan çıkmadan güvenli bir şekilde geçmek için, yüksek hızlarda ilerlerken arabanın sürüklenme kapasitesinden yararlanmanız gerekecek. Bu senaryoda, kazanmak için diğer tüm rakipleri yenmeniz ve birinci olmanız gerekecek.

Tüm seviyeleri oynayın ve size verilen her otomobili kullanma fırsatından yararlanın. Fare düğmesini ve sol tıklamayı kullanarak oyun arayüzünde gezinin. Arabaları sürmek ve dengelemek için ok tuşlarını veya W, A, S ve D tuşlarını kullanın. Arabalara el freni çekmek ve kaymalarını sağlamak için boşluk çubuğuna basarak harika sürüklenmeler sağlayın. Kamera görüntüsünü değiştirmek için C tuşuna basın. İyi eğlenceler dileriz!

Gerçek Drift Araba Yarışı oyununu kim yarattı?

Bu oyun Inspector Studios tarafından geliştirilmiştir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM