REKLAM

Sokak Araba Yarışı

Sokak Araba Yarışı Oyunu Oyna

Sokak Araba Yarışı oyununda şehirdeki en iyi sürücü sizsiniz, o yüzden zorlukları göğüslemeye hazır olun! Arabanıza atlayın ve farklı yarışlara katılın. Garajınızı en iyi arabalarla genişletmeye yetecek kadar altın kazanabilir misiniz?

Bu oyunun, her biri tamamlamak için çalışmanız gereken farklı bir hedefe sahip farklı modları vardır. Başlangıçta sadece kariyer modu mevcut. Diğer modların ve seviyelerinin kilidini açmak için önce kariyer modunda ilerlemeniz gerekir. Bu ilk modun seviyelerinde tamamlamanız gereken farklı görevler bulunur. Bitiş çizgisine belirli bir süre içinde ulaşmaktan belirli sayıda aracı geçmeye kadar sürüş becerilerinizi teste tabi tutacaksınız. Arabanızı kontrol etmek için WASD tuşlarını veya ekrandaki düğmeleri kullanın. Yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız hız artırmayı veya süreyi güçlendirmeyi kullanabilirsiniz. Bu güçlendirmelerin sınırlı olduğunu unutmayın, bu nedenle bunları akıllıca kullanın. Seviyeleri tamamladıkça para kazanacaksınız. Bunlar yeni araba satın almak için kullanılabilir. İyi eğlenceler!

Buna benzer diğer oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi Yarış Oyunları koleksiyonumuza göz atın. İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM