REKLAM

3 Pandas in Fantasy

3 Pandas in Fantasy Oyunu Oyna

Lunaparkta sıradan bir gün bile herkesin en sevdiği panda üçlüsü 3 Panda için heyecan verici bir maceraya dönüşebilir. 3 Pandas in Fantasy’de periler, cüceler, büyücüler, devler ve diğer birçok efsanevi yaratıkla dolu bir fantezi diyarını keşfetmeye karar veren arkadaşlarımıza katılın. Fantezi evin lunaparkta sıradan bir cazibe olduğunu düşünen pandalar, kendilerini çeşitli zorluklarla dolu farklı bir evrende buldular. Zorlu bulmacalarla dolu seviyelerde evlerine dönmelerine yardım edebilir misin?

Bu yeni macera, panda üçlüsünün fantastik eve bir göz atmaya karar vermesiyle başladı. Çok az şey biliyorlar, ev aslında mistik bir dünyaya açılan bir portal! Fantezideki 3 Panda’da sihir gerçektir! Büyülü sakinleri ile her türlü büyüleyici yeri ziyaret etmeye hazır olun. Bu eğlenceli oyun serisindeki diğer oyunlarda olduğu gibi, bulmacaları çözmeleri ve karşılaştıkları birçok engeli aşmaları için panda kardeşlere seviyelerde rehberlik etmelisiniz. Pandaları kontrol etmek için seviyede herhangi bir yere tıklamanız yeterlidir. İmleciniz, üzerine geldiğiniz öğelere bağlı olarak farklı bir şekil alacaktır. Pandalar zıplayabilir, tırmanabilir ve diğer eylemleri gerçekleştirebilir. Panda kardeşlerin her birinin ayrıca özel bir yeteneği var. Eşsiz becerilerini kullanmak için her bir panda ayısına tıklayabilirsiniz. Büyük panda daha yüksek yerlere ulaşmak için diğerlerini kaldırabilir ve her seviyede ulaşılması zor noktalara erişmek için küçük pandayı fırlatabilirsiniz. Bazı bölümlerde yolu temizlemesi için diğer karakterlere yardım etmeniz gerekiyor. Dev tarafından tuzağa düşürülen perilere yardım edin. Kafeslerini kırın ya da değerli taşları teslim etmesine yardım ettikten sonra bir madenci cücenin maden arabasını ödünç alın. Hatta bir ejderhanın bazı trollerden kaçmasına yardım edebilirsiniz!

Bütün gün oturup bambu yemek, bu pandaların tatillerini nasıl geçirmek istedikleri değil! Türlerinin en maceracı yaratıkları olarak gittikleri her yerde her zaman bela bulmayı başarırlar. Diğer sıyrıklardan kurtulmalarına yardımcı olmak için eğlenceli 3 Panda oyunu koleksiyonumuza göz atın!

Geliştirici

Flash Team, 3 Panda Japonya’da gibi diğer oyunlarla birlikte bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

2015

Özellikleri

  • Gizemlerle dolu bir fantezi dünyasını ziyaret edin
  • Aynı anda 3 karakteri kontrol edin
  • Eğlenceli oyun ile çok sayıda bulmaca seviyesi
  • Renkli 2D grafikler

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.

SSS

3 Pandas in Fantasy’i çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, 3 Pandas in Fantasy’i ve serinin diğer tüm oyunlarını MinikOyuncu’da çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer 3 Panda oyunu nelerdir?

3 Panda
3 Panda Japonya’da
3 Pandas in Fantasy
3 Panda Brezilya’da
3 Pandas 2: Night

3 Pandas in Fantasy’i mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, 3 Pandas in Fantasy ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad, Android telefon ve tablet gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

3 Pandas in Fantasy’i oynamak için dosya indirmem gerekiyor mu?

Hayır, 3 Pandas in Fantasy’i oynamak için bilgisayarınıza dosya indirmeniz gerekmez. Tek ihtiyacınız olan aktif bir internet bağlantısı.

3 Pandas in Fantasy ne zaman çıktı?

Bu oyun 2015 yılında piyasaya sürüldü.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM