REKLAM

Catch the Candy

Catch the Candy Oyunu Oyna

Catch the Candy’de tatlı bir maceraya atılmaya hazırlanın! Herkes şekeri sever ama bazıları çıldırır. Büyük tatlı dişe sahip kabarık bir karakterin kontrolünü elinize alın ve birçok farklı seviyede en sevdiği ikramına ulaşmasına yardımcı olun.

Şekerler en iyi ikramlardan biridir! Çok fazla tadı var ve son derece lezzetli! Bu oyunda amacınız karakteriniz için buna benzer bir şeker toplamak. Oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz. Her seviyede, ulaşamayacağınız kırmızı ve beyaz renkli bir şeker göreceksiniz. Bir seviyeyi geçmek için onu toplamalısın. Karakterinizin kolları olmayabilir, ama aynı zamanda kolunun altında birçok numara var. Yüzeylere yapışmak ve kendinizi şekere taşımak için kolunuzu uzatmak için ekrana tıklayın ve basılı tutun. Her seviyede bulmacalar var, bu yüzden şekere ulaşmak için engellerin etrafında yolunuzu bulmalısınız. Bazen, en sevdiğiniz ikramlara ulaşmak için yaratıcı olmanız gerekir. Nesneleri manipüle edin, onları parçalayarak duvarları yıkın ve sizi şeker yemekten alıkoymaya çalışan diğer karakterlerden kurtulun! 75 seviyeyi geçmek için gerekenlere sahip misiniz?

Tatlıya düşkün tek karakter bu değil! Çılgınca popüler oyunumuz Cut the Rope‘da bir başkasının yardımına ihtiyacı var. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Yohoho Games, Catch the Candy’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

12 Şubat 2020

Özellikleri

  • 75’ten fazla zorlu seviye
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun
  • Renkli 2D grafikler

Kontroller

Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM