REKLAM

Clicker Heroes

Clicker Heroes Oyunu Oyna

Clicker Heroes sadece çok tıklayarak binlerce düşmanı öldürmeye izin veren harika bir oyundur. Dövüşçülerinize sahip olacaksınız ve onları çok geliştirebileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey çok hızlı olmak. O halde işe koyulalım ve savaşa başlayalım.

Oyuna bir orman konumunda başlıyorsunuz, burada birinci seviyenin daha zayıf düşmanlarıyla savaşacaksınız. Kahramanınız kendi başına savaşacak, ancak ona yardım ederseniz, kahramanınızı geliştirmek veya yeni karakterler satın almak için hızlı bir şekilde para kazanacaksınız.

Daha fazla iyileştirme ve daha fazla jeton almak için düşmanları hızla yenin. Ürpertici canavarlara mümkün olduğunca hızlı tıklayın. Seviyeleri tek tek geçin. İlk büyük düşman onuncu seviyede sizi bekliyor, onu yok etmek için otuz saniyeniz olacak. Düşmanı öldürdüğün için iyi para alacaksın. Onları almak için madeni paraların imlecini hareket ettirin. Yeterince para kazandığınızda, yeni bir kahraman satın alabilirsiniz. Tıklamada ne kadar hızlı olursanız, daha kısa sürede o kadar çok para alırsınız. Ve sonuç olarak daha fazla kahraman ve geliştirme satın alabileceksiniz, bu oyunun ana fikri. Bu, bu tür bir rekabette hızın en iyi dostunuz olduğu ve zamanın da bir nevi düşmanınız olduğu konusunda basit bir sonuca varmamızı sağlıyor. Şimdi göreviniz, düşmanınızın size zarar vermesine izin vermemek kadar, arkadaşınızın da sizin yararınıza çalışmasını sağlamak.

Ekranın solunda üç pencereniz var. İlk pencere, yeni karakterler satın alabileceğiniz ve mevcut olanları iyileştirebileceğiniz mağazadır. İkinci pencere Başarılar Salonu, orada birçok ilginç bilgi var. Kazanılan paralar, keşfedilen yerler, tıklamalar ve yok edilen patronlar için ödüller kazanın. Üçüncü pencere istatistiklerdir, oyununuzla ilgili bilgileri bir bütün olarak gösterir. Sonuçlarınızı takip edebilirsiniz. Kazanılan jeton sayısını, öldürülen canavarları, mağlup edilen patronları ve saniyedeki tıklama sayısını öğrenin. Mümkün olduğu kadar uzağa gitmeye çalışın ve gerekirse karakterlerinize her zaman yardım edin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM