REKLAM

Dünyanın En Zor Oyunu 5

Dünyanın En Zor Oyunu 5 Oyunu Oyna

Dünyanın En Zor Oyunu 5, sabrınızı sonuna kadar test etmek için burada. Bu bulmaca oyununun zorlu ve acımasız dünyasına korkusuzca dalın. Kim bilir belki de bu mistik dünyanın krallığını fethedecek kişi siz olacaksınız. Cevabı öğrenmenin tek bir yolu var. Hadi gidelim!

Mavi rengin hüküm sürdüğü bir dünyada kırmızı kareye yer yoktur. Tamamen tehlikeli bir yerdesiniz ve türünüzden hiçbiri size destek olmak için burada değil. Buradan bir çıkış yolu bulmak için daha fazla girişimde bulunmaktan başka şansınız yok. Çok dikkatli hareket etmeniz gerekecek, tehlike her köşede gizleniyor. Kaderinizi elinizde tutmak için her hareketinizi önceden planlayın. Düşmanlarınıza konsantre olun ve tüm dikkatinizi bir kaçış yolu bulmaya verin. Amacınız basit. Tüm sarı topları toplamanız ve kırmızı karenin mavi alana ulaşmasını sağlamanız gerekiyor. Karakterinizi hareket ettirmek için WASD tuşlarını veya yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Güvenliğe giden yol birçok farklı tehditle döşenmiştir. Hayatta kalmak istiyorsanız, tüm mavi toplardan kaçınmanız gerekir. Bunlardan birine bile çarparsan oyun biter. Küçük bir dokunuş hayatınızı sonlandırmaya yeter, o yüzden dikkatli olun. Oynarken iyi eğlenceler!

Bu oyun senin için çok mu zor? Hem sizi zorlayacak hem de aynı anda rahatlamanıza yardımcı olacak başka bir oyun denemek ister misiniz? O zaman Kızı Kurtar 2‘ye bakmalısın. Keyfini çıkarın!

Geliştirici

TrendyGames, Dünyanın En Zor Oyunu 5’i geliştirdi.

Yayın tarihi

28 Mayıs 2021

Özellikleri

  • Tamamlanması gereken 60 zorlu seviye
  • Güzel 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve zorlu oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için WASD tuşlarını veya yön tuşlarını kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM