REKLAM

Kızı Kurtar 2

Kızı Kurtar 2 Oyunu Oyna

Kızı Kurtar 2’de, gerçek bir kahraman olduğunuzu kanıtlama şansınız. Bu zavallı bayanın başı belaya girmeye devam ediyor, bu yüzden kesinlikle yardıma ihtiyacı olabilir! Onun rehberi ve koruyucusu olmaya ve ne pahasına olursa olsun onu korumaya hazır mısınız? Sen hazırsan biz hazırız!

Kahraman ol dediler. Eğlenceli olacak dediler. Pekala, kahraman olmak eğlencelidir ve hepimiz hayat kurtarıyoruz ama neden her zaman başı belaya giren bu kız oluyor? Yine de ona bir şey olmasına izin veremeyiz. Onun yanındayken, bu yolculuğun kolay, peasy limon sıkacağı olacağına eminiz. Uzaylılar, ayılar ve daha birçok tehlikeyle yüzleşmeye hazır mısınız? Hadi gidelim o zaman! Amacınız her seviyeyi tamamlamak ve bayanı onu bekleyen tehlikelerden kurtarmaktır. Her seviyede, bir zorlukla karşılaşacaksınız ve hayatta kalmak için ekranın altında beliren soruya doğru cevabı vermeniz gerekiyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz iki seçenek var. İçinde bulunduğunuz durumu gözlemlemeli ve engelin üstesinden gelmek için seçeneklerden birini seçmelisiniz. Bu da ne? Bir kardan adam yolunuzu mu kapatıyor? Ne yapalım? Onu baltayla öldürmek mi yoksa işi güneşe bırakmak mı? Bu senin seçimin! Takılıp kalırsanız, bir ipucu kullanın veya soruyu atlayın. Tüm seviyeleri bitirebileceğini düşünüyor musun?

Çevrimiçi bulmaca oyunları koleksiyonumuzda çözülecek daha fazla gizem var. Kontrol ettiğinizden ve eğlenerek oynadığınızdan emin olun!

Geliştirici

YAD.Com, Kızı Kurtar 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

17 Eylül 2020.

Özellikleri

  • Sezgisel kontroller
  • Tamamlanacak birden çok seviye
  • Güzel 2D grafikler
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM