REKLAM

Otel İşletme

Otel İşletme Oyunu Oyna

Otel İşletme oyununda kendi iş imparatorluğunuzu kurun! Elinizde biraz para var ve onu kullanmak istiyorsunuz. Bir iş fikrine yapılan iyi bir yatırımdan daha iyi bir şey olamaz. Şimdi planlarınıza ve cesaretinize güvenin ve otel imparatorluğunuzla dünyayı yönetin!

Eğer ne yaptığınızı biliyorsanız, sıkı çalışma iyi sonuç verir. Bu oyunda otelinizi inşa ederken bunu yaşayacaksınız. Otelinizi ilk bulduktan sonra para kazanmak için çok çalışmalı ve doğruları birbiri ardına yapmalısınız. Ne kadar çok para kazanırsanız, işiniz o kadar hızlı büyür. Bu, yükseltebileceğiniz birçok seçenek sayesinde mümkündür. Öncelikle ekrana dokunarak çok az para toplamanıza rağmen çok çalışın. Belirli bir miktara ulaştığınızda yeni çalışanlar alabilir, becerilerini yükseltebilir, otelinizi genişletebilir veya yeni operasyonlara geçebilirsiniz. Bunların tümü, daha fazla ziyaretçiye sahip olmanızı ve sonunda daha fazla para kazanmanızı sağlar. Ayrıca, görevleri tamamlayarak elde ettiğiniz pasif gelirlerden ve ödüllerden yararlanın. Şimdi, birçok yeni şeyin geldiğini göreceğiniz ve kendi imparatorluğunuzu kuracağınız bir yolculuğa çıkalım!

Kendi işinizi kurmaktan hoşlanıyorsanız, aynı derecede eğlenceli bir iş oyunu için Video Game Tycoon‘da da bir şeyler yapabilirsiniz!

Geliştirici

Holy Cow Studio, Otel İşletmeyi geliştirdi.

Yayın tarihi

24 Ocak 2022

Kontroller

Seçenekleri seçmek için sol tıklamayı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM