REKLAM

Papa’s Burgeria

Papa’s Burgeria Oyunu Oyna

Papa’s Burgeria iş için açık ve müşteriler şehrin en lezzetli burgerlerinden bir şeyler yemeye hazır. Izgaradaki burger köftelerinin cızırdayan sesleri herkesin midesini merakla guruldatır! Bu yüzden çörekleri hazırlayın, domatesleri kesin ve dökme demir ızgara plakasını ateşleyin! Sen tezgahın başındayken, kimse buradan aç karnına gitmeyecek!

Papa’s Burgeria, en yeni çalışanı olarak sizinle kapılarını açıyor. Spatulanız hazır mı? Çünkü kelime kasabada dolaşıyor ve birçok yeni müşteri bu tarafa geliyor! Papa Louie’nin en iyi yardımcısı olarak, hamburger pişirmek ve istiflemek sizin işiniz. Bir karakter seçip adınızı girerek başlayın. Kısa ve isteğe bağlı bir eğitim, temelleri açıklayacaktır. Bundan sonra önlüğü giymeye ve pişirmeye başlamaya hazırsınız! Papa’s Burgeria’da bu lezzetli hamburgerleri hazırlamak için 3 iş istasyonunu geçmelisiniz. Sipariş istasyonu, müşterilerinizin siparişlerini size vereceği yerdir. Her şeyi not ettikten sonra ızgara istasyonuna gidebilir ve hamburger köftesi pişirebilirsiniz. Müşterinizin siparişini kontrol ederek köftelerinin ne kadar pişmesini istediklerini öğrenin. Zamanlayıcıya ve sıcaklığa dikkat etmelisiniz. Köftenin her tarafı eşit şekilde pişirilmelidir. O sulu köftelere nefis bir bronzluk verdikten sonra sıra inşaat istasyonuna geliyor. Müşterinizin burgerinde ne tür soslar ve soslar istediğini görmek için siparişe bir göz atın. Bunlardan birini seçin ve burgeri dikkatlice istifleyin. Yakışıklı görünüyor! Bileti tepsiye sürükleyin ve ambrosiyal yemeği servis etmeye hazırsınız! Lezzetli! Müşteriniz kendisine sunulanı beğenirse, size daha büyük bir bahşiş verir! Bu yüzden burger yapma becerilerinle onları etkilemek için elinden gelenin en iyisini yap!

Yemek yapmayı seviyorsanız ve Papa Louie serisine ait diğer dükkanlarda neler olup bittiğine bakmak istiyorsanız, burada Papa’s oyunları koleksiyonumuzu keşfedebilirsiniz!

Geliştirici

Flipline Studios, Papa’s Burgeria’nın yanı sıra Papa’s Bakeria, Papa’s Freezeria ve Papa’s Sushiria’yı çok çeşitli Paparia oyunları arasında geliştirdi.

Yayın tarihi

6 Aralık 2010

Özellikleri

  • 40’tan fazla rütbe
  • Farklı tarifler
  • Müşteri çeşitliliği
  • Karakter ve mağaza özelleştirmesi

Kontroller

Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM