REKLAM

Pencil Rush Online

Pencil Rush Online Oyunu Oyna

Pencil Rush Online’da çizmeye devam etmeniz gereken çok sayıda tablonuz var! Bu eğlenceli oyunun adından da anlaşılacağı üzere bu kalemler tam bir telaş içinde! Çünkü resimlerin olabildiğince çabuk çizilmesi gerekiyor. Tüm seviyeleri tamamlayabilecek ve ünlü oyun resimleri galerisini yaratabilecek olan siz misiniz?

Yaşayabileceğiniz en renkli maceralardan birine hazırlanın! Bu kalemler çıldırmış olmalı! Arkalarında izlerini bırakarak her yeri renklendirmek istiyorlar. Ancak yol ve engeller, dileklerinin gerçekleşmesini zorlaştırıyor. İşte bu yüzden buradasın! Bu eğlenceli çizim oyununda amacınız mümkün olduğunca çok sayıda kalem toplayarak resimleri çizmeye devam etmektir. Bilgisayarınızda oynuyorsanız, kalemleri yönlendirmek için farenizi kullanmalısınız. Cep telefonunda oynuyorsanız, parmağınızı da kullanabilirsiniz! Yolda gördüğünüz tüm engellerden kaçınmaya çalışın. Aşağıdaki seviyelerde engeller aynı kalabilir ancak zorluk seviyesi aynı kalmaz. Başarıyla tamamlanan her seviye size para kazandıracak. Kazancınızı can, madeni para ve boyama özelliklerini yükseltmek için kullanabilirsiniz. Şimdi başlamaya hazırsanız, oyun başlasın!

Bizi henüz bırakmayın! Becerilerinizi geliştirebileceğiniz ve bu kadar eğlenceli daha fazla maceraya hazırsanız, Spiral Roll‘u kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici

YAD.Com, Pencil Rush Online’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

29 Nisan 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Tamamlanacak birkaç seviye
  • Çizilecek çeşitli resimler
  • Eğlenceli ve ilgi çekici oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya parmağınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM