REKLAM

Spiral Roll

Spiral Roll Oyunu Oyna

Spiral Roll’da meditasyon oyunuyla rahatlama zamanı! Aletlerle kusursuz bir şekilde yüzeyleri manipüle ederek görsel tatmine hazır olun! Bu oyunu denemeye hazır mısınız? İyi eğlenceler!

Yapmanız gereken tüm işleri bitirdiniz ve biraz zaman mı öldürmek istiyorsunuz? Cevabınız evet ise, doğru yerdesiniz dostum! Bu oyun sadece iyi vakit geçirmek için! Mantıklı gelmemeli, sadece oyna! Bu oyunu oynamak için ihtiyacınız olan tek şey fareniz. Yüzeyi küreklemek için tutmanız yeterlidir. Zeminden spiral rulolar oluşturmak için bir keski kullanın ve testere veya duvar gibi yolunuzdaki her türlü engeli vurmak için onları fırlatın. Ayrıca para toplamak için onları atmalı ve daha yüksek puanlar almak için bonusları vurmalısınız. Amacınız, daha fazla puan kazanmak için spirali olabildiğince en uzak noktaya atmaktır. Oyuna ilerledikçe seviyelerin zorluğu artacaktır. Devam etmek için sadece mümkün olan en yüksek puanı almanız gerekiyor. Coinlerinizi ekranın sağ üst kısmından takip edebilirsiniz. Unutma! Yolunuzdaki engellerden birine çarparsanız, baştan başlamanız gerekecek! Spirali ne kadar büyük yaparsanız, o kadar çok puan alırsınız! İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ve Spiral Roll’a benzer başka bir oyun denemek istiyorsanız, Roller Splat‘ı da kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici

YAD.Com Spiral Roll’u geliştirdi.

Yayın tarihi

8 Nisan 2020

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Meditasyon oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Geçilecek çeşitli seviyeler

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM