REKLAM

Pop It! 2

Pop It! 2 Oyunu Oyna

Herkes rahatlamak için düğmeleri ve balonları patlatmayı sever. Bu oyunda ayrıca toplaman gereken birçok farklı top var! Balonu patlattığınızda, toplar düşmeye başlar. Tüm puanları toplayacak ve seviyeleri tamamlayacak kadar cesursanız, o zaman bu mücadele tam burada, hemen şimdi başlasın!

İşte gelmiş geçmiş en ilginç pop it oyunlarından biri! Bu macerada sadece bu renkli butonları patlatmakla kalmıyor, düşen topları da yakalamaya çalışıyorsunuz. Ne tür toplar toplayacaksınız? Peki, voleybol, basketbol, ​​tenis topu veya beyzbol olabilir mi? Hepsi olabilir! Amacınız ekranda gördüğünüz tüm butonları patlatmak ve toplayabildiğiniz kadar çok puan toplamaktır. Bazı butonları açtığınızda üstten düşen topları göreceksiniz. Oyun ekranının altında gördüğünüz aynı tür topa tıklayın. Bazı düğmeler size parlak altın paralar verecek! Her kazanç size seviyenizi tamamlamanız için yeterli puan verecektir. Topları toplamayı başaramazsanız, açılan düğmeler sizi avlamak için geri dönecek! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bunun kadar eğlenceli başka bir muhteşem patlama macerası arıyorsanız, buraya tıklayarak Pop It Master’ı kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici

Rad Brothers Pop It! 2 geliştirdi.

Yayın tarihi

1 Temmuz 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Tamamlanacak birkaç seviye
  • Toplanacak farklı türde toplar
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM