REKLAM

Şişeye Ateş Etme

Şişeye Ateş Etme Oyunu Oyna

Şişeye Ateş Etmede, atış zamanı! Silahını doldur ve oyuna başla! Bu sefer şişeleri vuracaksın, insanları değil! Merak etmeyin! Şişeleri vurup hedefe ulaşabilecek misin? İyi eğlenceler!

Bu aksiyon oyununda en önemli şey el-göz koordinasyonunuz! Reflekslerinizin ne kadar hızlı olduğunu çok eğlenceli bir şekilde test edecek! Bu oyunda amacınız gördüğünüz tüm şişeleri mermileriniz bitene kadar ateş etmektir. Oyuna başlamak için ana menüdeki butona tıklayabilirsiniz. Oyun başladığında, oyunu yenmek için gerçekten hızlı olmalısın. Silahı ok tuşlarınızla kontrol edebilir ve boşluk tuşunu kullanarak ateş edebilirsiniz. Geçilecek seviye yok, en yüksek puanı almayı hedefliyorsunuz. Şişeler dibe düşmeden harekete geçmelisiniz. 3 şişenin dibe ulaşmasına izin verirseniz oyun biter. Kalan canlarınızı ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz. Dikkatli ol! Ayrıca oyunda el bombaları da olacak ve bunlardan birini vurursanız baştan başlamanız gerekiyor. Gerçekten hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor, tepkileriniz çok kritik. Hazır hissediyorsanız, tüm dikkatinizi verin ve şişeleri çekmeye başlayın! İyi şanslar!

Daha fazla oyun oynamak ve Şişeye Ateş Etmeye benzer bir oyun denemek istiyorsanız, o zaman Apple Shooter‘ı da kontrol etmeyi unutmayın.

Geliştirici

QKY Games, Şişeye Ateş Etmeyi geliştirdi.

Yayın tarihi

17 Ocak 2018

Özellikleri

  • Sezgisel kontroller
  • El-göz kordinasyonu
  • Renkli grafikler
  • Geçilecek seviye yok

Kontroller

Boşluk çubuğunu ateş etmek için kullanabilir ve silahı kontrol etmek için yukarı ve aşağı ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM