REKLAM

Apple Shooter

Apple Shooter Oyunu Oyna

Apple Shooter’da her şeyi bilen arkadaşınıza ok ve yayla becerilerinizi kanıtlayın. Okçuluk becerilerinizi sorgulamaya nasıl cüret eder? Bir gösteri elbette fikrini değiştirmeye yeterli olacaktır. Bir hedefe ihtiyacımız var. Şu elmayı yakala! İnançsız olduğu için kafasında elmayı taşıyan kişi o olmalı! Titreyen dizleri pişmanlığını veriyor ama artık çok geç! Kılıfınızı alın ve gözlerinizi büyük kırmızı elmadan ayırmayın. Derin bir nefes alın ve rüzgarı dinleyin. Okunuz hedefe doğru uçarken parmaklarınızı çaprazlayın ve doğru şekilde nişan aldığınızı umun. Arkadaşınıza vurmak istemezsiniz…!

Hiç yay ve ok kullanmayı denediniz mi? Eğer merak ediyorsanız hemen bu oyunu oynamaya başlayın. Apple Shooter’da bir okçu olun ve arkadaşınızın kafasına yaslanmış elmayı vurmaya çalışın. Okçuluk becerilerinizi sergilemenin en etkili ve etkileyici yolu! Oynanış oldukça basit. Farenizi kullanarak yayını hedefleyin. Sol fare düğmesini basılı tutun ve atışınızın gücünü ayarlamak için sürükleyin. İlk denemenizde elmayı kaçırırsanız, tekrar deneyebilirsiniz. Ancak arkadaşınızı vurmak oyunu kaybetmenize neden olur. Her başarılı atışla, sizinle hedefiniz arasındaki mesafe artacaktır. Arkadaşınızın yüzündeki korkmuş ifadeye dikkat etmeyin. Ne de olsa sana inanmayan oydu. Mesafe ne olursa olsun mükemmel atışı yapmaya çalışın ve arkadaşınıza kendinizi kanıtlayın. Umarım becerilerinizi ve çabalarınızı takdir edecek şekilde yaşar.

Apple Shooter, eğlenceli oynanışı ve basit kontrolleriyle sizi yetenekli bir okçunun yerine koyuyor. Zaman zaman hedefinizi yanlış hesaplayabilir ve yanlışlıkla arkadaşınıza vurabilirsiniz. Ya da belki William Tell’le eşitsiniz ve ilk denemenizde elmayı vurabilirsiniz. İyi atışlar dileriz!

Geliştirici

Apple Shooter, Wolf Games tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi

Mart 2008

Özellikleri

  • Basit kontroller
  • Çoklu okçuluk turları
  • Güzel animasyonlar

Kontroller

Nişan almak ve ateş etmek için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM