REKLAM

Smartphone Tycoon

Smartphone Tycoon Oyunu Oyna

Smartphone Tycoon’da kendi akıllı telefon imparatorluğunuzu kurun! Elinizde çok az şey var. Ama büyük hayallerin sana yeter. Dünyadaki herkesin kullandığı böyle bir akıllı telefon geliştirmeyi hayal ediyorsunuz. Bakalım bu hayali gerçekleştirebilecek misin!

Bu yolculuğa tek başınıza başlayacaksınız. Ancak sıfırdan bir iş imparatorluğu kurmak kolay değildir. Bu nedenle, özellikle başlangıçta çok çalışmalısınız. Ekrana tıklayarak para toplayın. Ekrana dokunabilir veya fareyi ekranda tıklayıp basılı tutabilirsiniz. Biraz para biriktirip seviye atladığınızda, yeni katların ve yeni çalışanların kilidini açabilirsiniz. Bu sayede saniye ve tıklama başına kazandığınız para artacak ve daha kolay seviye atlayacaksınız. Siz de tamamen kendi isteğinize göre kendi akıllı telefonlarınızı geliştirme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca, pasif gelirlerden yararlanmayı da unutmayın. Şimdi, dünyadaki en iyi akıllı telefon şirketini yaratmak için yeterince çalışıp çalışamayacağınıza bir bakalım!

Tüm detaylarıyla kendi başınıza yeni bir iş kuracağınız bu eğlenceli oyunu beğendiyseniz, eğlenceli bir oyun deneyimi için Video Game Tycoon‘a da göz atmalısınız.

Geliştirici

Holy Cow Studio, Smartphone Tycoon’u geliştirdi.

Yayın tarihi

02 Şubat 2022

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Stratejik düşünce
  • Yükseltilecek çalışanlar, sistemler ve sarf malzemeleri
  • Para biriktirmek ve biriktirdiğiniz parayı harcamak
  • Pasif gelir sistemi

Kontroller

Seçenekleri seçmek için sol tıklamayı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM