REKLAM

Stack Colors

Stack Colors Oyunu Oyna

Stack Colors sizi çoğunlukla neşeyle ve bir kaçını da zorluklarıyla deli edecek! Bu küçük adama plakaları toplamasına ve bitiş çizgisine ulaşmasına yardım etmelisin. Bu görev size kolay görünebilir, ancak yanlış anlamayın. Yol boyunca birçok engelle karşılaşacaksınız ve en büyük zorluk, yalnızca adamın rengiyle aynı renkli plakaları toplamak. Şimdi hazırsanız oyuna başlayalım!

Bu oyunda sadece bir karaktere sahip olacaksınız ama amaç büyük. Oyun size 3 farklı renkte tabakla dolu üç sıra veriyor. Kauçuğun, o geçerken derisiyle bu plakaları toplamasına yardım etmelisin. Kauçuğu farenizle veya klavye oklarıyla kontrol edebilirsiniz. Adamın rengi yıldırım kapılarından geçerken değişir. Oyuna dikkatlice odaklanmalısınız çünkü diğer renkleri toplama hatası, toplananların sayısını azaltacaktır. Seviyeleri geçtikçe, mevcut görünümleri daha iyi bir görünümle değiştirmek için kullanacağınız jetonlar kazanacaksınız. İlerleyen seviyelerde, eğer onları toplayabilirseniz, seviye sırasında da para kazanacaksınız! Yolunuza çıkan engellere dikkat edin. Bitiş çizgisine ulaştığınızda, en yüksek vuruşu yapmak ve olabildiğince çok puan kazanmak için fareye tıklamanız gerekir. İyi şanslar!

Hayatınıza bu oyunda olduğu gibi daha fazla renk katmak için, buraya tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

YAD.Com bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

24 Haziran 2020

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Beceri geliştirme
  • Hız becerileri testi
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Farenizle oynayabilir veya karakteri yönlendirmek için sol ve sağ okları kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM