REKLAM

Serbest Vuruş

Serbest Vuruş Oyunu Oyna

Futbol Dünya Kupası yeni başladı ve yepyeni spor oyunumuzda futbol becerilerinizi geliştirmeye karar verdiniz. Amacınız, 3D Serbest Vuruş oyununda daha fazla gol atmak ve en yüksek puanı almaktır. Arkadaşlarınızı rahatsız etmeyin! Gerçek bir futbol maçında yapabileceğiniz her şeyi gerçekleştirme şansınız olur. Takımınızı seçin ve birçok güçlü rakibin sizi beklediği güzel yeşil futbol sahasına girin!

Topunuzu vurmak için kaydırın ve yalnızca oyununuzdan atılmadan önce mümkün olan en iyi puanı kazanmaya odaklanın! Futbol oynama yeteneklerinizi test edin ve rakip takımınızın kalecisini yenmek için geliştirilmiş vuruşlarla birlikte yeni atış tekniklerini tanıtmaya çalışın! Hedefinize veya köşelere nişan alarak bonus puan kazanmak kolaydır. Bu yüksek tempolu 3D futbol oyununda daha yüksek puan almak, kupayı kazanmak ve ülken için şan getirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın!

Seyircilerden büyük bir kalabalık, inanılmaz çabalarınızı bekliyor. Bu harika html5 futbol oyununda tam olarak hedefe doğru ateş edin ve çok sayıda puan almak için mükemmel şutlar yapın! Topa sadece birkaç tık uzaktasınız. Peki ne bekliyorsunuz arkadaşlar? Sonuç odaklı serbest vuruşların tadını çıkarmak için elinizden gelenin en iyisini yapın! Kalecinin ellerini topa koymadığından emin olun. Zamanları kaçırırsan oyunun dışında olursun. Daha ücretsiz futbol oyunlarımızda kupa kazanmak için daha fazla gol atmak için iyi şanslar! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM