REKLAM

ASMR Temizleme

ASMR Temizleme Oyunu Oyna

Müşterinizi ASMR Temizliğindeki SPA’nıza hoş geldiniz! Bu rahatlatıcı oyunda müşterinizin cildine iyi bakın ve mutlu ayrılmalarını sağlayın. Estetisyen rolünü üstlenmeye hazır mısın?

Bu oyunda tamamlamanız gereken 4 aşama var. Bunlar Ayak Spa, Manikür, Dudak Bakımı ve Kulak Temizlemedir. İstediğiniz aşamadan başlayabilirsiniz. Bir aşama seçtikten sonra oynamak için farenizi kullanabilirsiniz. Ekranın üst kısmında talimatlarınızı göreceksiniz. Adımı tamamlamak için alttaki aracı kullanın. Aracı kullanmak için fareyle tıklayıp sürükleyin. Talimatların hemen altında ilerleme ölçeri göreceksiniz. Her adımın kendi ilerleme ölçeri vardır ve doldurulduktan sonra o adım için aracı kullanmayı bırakabilirsiniz. Her aşamada birden fazla adımı tamamlamanız gerekir. Cildi temizleyin, lekelerden kurtulun, yara izlerini tedavi edin, tırnakları kesin, nemlendiriciyle bakımınızı sonlandırın! Oynarken eğlenin!

Beğeneceğiniz daha birçok eğlenceli ve rahatlatıcı oyun için Kız Oyunları Koleksiyonumuza göz atın. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM