REKLAM

Bratz Baştan Yaratma

Bratz Baştan Yaratma Oyunu Oyna

Bratz Baştan Yaratma oyunu ile güzellik becerilerinizi uygulamaya ve şık görünümler yaratmaya hazır mısınız? Arkadaşlarınız görünümlerini tamamen yenilemenizi bekliyor! Bu heyecan verici yeni oyun size yaratıcılığınızın sınırlarını zorlama fırsatı sunuyor. En sevdiğiniz dört Bratz karakteri Cloe, Sasha, Jade ve Yasmin ile bir makyaj partisinin neşeli müziğinin ve rahat atmosferinin keyfini çıkarın.

Artık saçından makyajına ve hatta tırnaklarına kadar görünüşleri üzerinde tam kontrole sahipsiniz!

Bratz Makyaj nasıl oynanır
Oyunun ilk adımı, değiştirmek istediğiniz karakteri seçmektir. Kabarık ve büyüleyici Cloe, dışa dönük Sasha, ilginç Jade veya bohem Yasmin’i tercih edebilirsiniz. Hangi kızı seçerseniz seçin, görünüşlerini istediğiniz gibi değiştirebileceksiniz!

Yapmanız gereken bir sonraki şey, kızın saçını yıkayıp kurutmak. Sağdaki sekmeden uygun araçları Bratz bebeğin saçına doğru sürükleyerek yapabilirsiniz. Doğal olarak, önce şampuanı kullanmanız, ardından her şeyi durulamanız gerekecektir. Bebeğin saçını tamamen kapattığınızdan emin olun! Her şeyi bitirmek için saç kurutma makinesini kullanın!

Şu andan itibaren eğlence başlıyor! Farklı kategoriler arasında seçim yapmak için ekranın sağ tarafındaki menüdeki çeşitli sekmelere tıklayın. Görünümünün bir yönünü değiştirmek için istediğiniz öğeye tıklayın ve karakterinize doğru sürükleyin.

Saç söz konusu olduğunda, çok sayıda stil arasından seçim yapabilirsiniz. Sahip olduğunuz farklı seçenekleri görmek için makas, kıvırıcı, düzleştirici veya saç tokasına tıklamanız yeterlidir. Karar verdikten sonra saç stilini bebeğin kafasına doğru sürükleyin. Saç rengini ve çizgilerini bile seçebilirsiniz! Bebek pembesinden zifiri siyaha kadar her türlü sıra dışı kombinasyon arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı stilleri ve renkleri deneyin ve tasarımınızdan memnun kaldığınızda makyaj sekmesine tıklayın.

Makyaja Devam Edin
Makyaj sekmesi, çok sayıda renk ve kombinasyon arasından seçim yapmanızı sağlar! Bebek pembesi ruj, pembe bir allık ve sade göz farı ve kirpiklerle tatlı, masum bir görünüm elde edebilirsiniz. Ancak sizi karanlık, gotik bir görünümden veya gökkuşağı fantazisi bir makyajdan alıkoyan kim? Görünümünüzü tamamlamak için son bir rötuş olarak renkli simler de ekleyebileceğinizi unutmayın!

Görünümünüzü tamamlamak için tırnaklarınızı özelleştirebilir ve hatta vücut sanatı ekleyebilirsiniz! Manikürünüz için üç farklı uzunluk ve çok sayıda renk arasından seçim yapabilirsiniz. Her tırnağı kendi zevkinize ve yaratıcılığınıza göre farklı renklendirebileceğinizi unutmayın! Tırnaklarınıza, hatta yüzünüze, vücudunuza veya tişörtünüze çıkartmalar ekleyerek bitirin! Güzel bir kelebek, parlak yapay elmaslar, Bratz logosu ve hatta parıltı seçin!

İşiniz biter bitmez, tek yapmanız gereken, tamamlanmış eserinizi görmek için ‘Bitti’ düğmesine basmak. Güzel tasarımınızı uzun süre saklamak için ‘Yazdır’ düğmesine tıklayın veya baştan başlamak için ‘Sıfırla’ seçeneğini seçin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM